האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, והשימוש בהמלצות הכתובות בו על אחריות הגולשות

© כל הזכויות שמורות למייסדת האתר 

 Logo credit- Emma Plunkett Art

לקבל ביום בהיר אחד אבחנה של מחלה כרונית זה דבר מבלבל, מפחיד ובעיקר בודד. השנה הראשונה לאחר אבחון האנדומטריוזיס הייתה עבורי הקשה ביותר: את מרגישה שאין לך עם מי לדבר, אין לך מאיפה למצוא תשובות ובעיקר - את לא יודעת מאיפה להתחיל והכל פשוט יותר מדי. אני יודעת בעומק הלב כמה שזה קשה, ולכן-אני רוצה לתת מענה אחר, כזה שלא היה כשאני אובחנתי. 
בתהליך הליווי וההכוונה, אשלב את הידע שלי לגבי אנדומטריוזיס ועולם הבריאות הנשית יחד עם הכשרתי הטיפולית כעובדת סוציאלית קלינית (MSW), על מנת ליצור תהליך ליווי שיכלול בניית תכנית הוליסטית ומדויקת עבורך. 

במסגרת התהליך נבנה תוכנית מותאמת אישית להתמודדות עם אנדומטריוזיס שתכלול המלצות לרופאים ומטפלים, מיצוי זכויות, התמודדות עם בירוקרטיה, כלים להתמודדות עם כאב, המלצות לשינוי אורח חיים, חיבור לחולות ושירותים בקהילה והפניה לטיפולים המתאימים ביותר למצבך.  העבודה הטיפולית-רגשית תכלול כלים שרכשתי לאורך דרכי האישית והמקצועית, כגון מיינדפולנס, דמיון מודרך, עבודת גוף-נפש, ביבליותרפיה, CBT, פסיכולוגיה חיובית, טיפול נרטיבי, עבודה עם בני/ות זוג ובני משפחה, נשימה, תנועה ועוד.

המטרה שלי היא לסייע לכן לעשות סדר בראש ובלב וליצור יחד מפת דרכים שתביא אתכן בדיוק לאן שאתן רוצות להגיע. בדרך לשם, אני אהיה לצידכן כדי להחזיר אתכן לשביל אם הלכתן לאיבוד, להעניק לכן אמפתיה עמוקה וחמלה גדולה ולאפשר לכן את המרחב הנכון ללמוד את החוויה החדשה והמבלבלת הזו, ואולי אפילו לגדול בתוכה.
אני יכולה לומר בפה מלא שאם היה שירות כזה כשרק אובחנתי באנדומטריוזיס, הייתה נחסכת לי לפחות שנה של סבל, בדידות וחוסר אונים! 

רוצה לדעת עליי יותר? לחצי כאן!

רוצה לקרוא המלצות? לחצי כאן!

רוצה לשמוע עוד פרטים? דברי איתי!

ירושלים  | כרכור | סקייפ

טיפול, ליווי וייעוץ  
במסע האנדומטריוזיס