top of page

 
"אני ממליצה מאוד ליצור עם ניצן קשר לגבי הכוונה, ייעוץ ועזרה במחלת האנדומטריוזיס. 

השיחות עם ניצן עזרו לי מאוד, בעיקר כשהייתי בצומת שכל הכניסות אליו היו חסומות והיה נראה כי אין דרך. 

ניצן עם הסבלנות, ההקשבה ובעיקר ההבנה והחמלה שלה לגבי המחלה נתנה עוד כיוון, רעיון, דרך. וכך לפתע הבנתי שצריך לחקור גם את הכיוון הזה וההוא, או גיליתי שיש עוד רופא שאפשר ללכת אליו.
תודה עלייך ניצן, על מחקרים ועל ידע שאת מכירה ומעמיקה בהם. 
ממליצה לכל אישה אשר פוגשת את המחלה הזו להתייעץ איתך כדי לראות מה אפשר לעשות בהמשך, ואילו רופאים, בדיקות ועזרה נוספת כדאי לקבל."

-אביבית, נס ציונה


 

"ניצן אשה מדהימה ומקצועית ביותר. היא קשובה מאוד, סבלנית מאוד וזמינה בכל פעם שמישהי צריכה מקום לפרוק בו. אני ממליצה עליה כמטפלת." 

-י', חדרה


"ניצן היא עובדת סוציאלית שבעצמה חולה באנדומטריוזיס ופעילה בתחום האנדו בארץ. אני הכרתי אותה כחצי שנה לאחר שאובחנתי באנדומטריוזיס.
ההתמודדות עם אבחנה של מחלה כרונית בגיל צעיר והצורך לטפל בעצמי לבד גרמו לי להרגיש אבודה בין כל המטלות. מרופא- לבדיקות- לביטוח לאומי- להמון המון בירוקרטיה.

בהתחלה התלבטתי אם כדאי להיות מטופלת אצל מישהי "לא אובייקטיבית" אבל שמחתי לגלות שיש המון יתרונות בלהיות מטופלת של מטופלת :) 
אני לא מרגישה צורך להסביר לניצן על כאביי, היא מבינה ויודעת היטב. מעבר לכל הידע הטכני שקיבלתי מניצן בנושא האנדו כבר בפגישה הראשונה, קיבלתי המלצות לרופאים ומטפלים, הכוונה להוצאת קצבה מביטוח לאומי ולקידום רישיון רפואי לקנאביס. גם לאחר זמן הטיפולים ניצן הייתה שולחת לי קישורים למידע בנושאים שעליהם שוחחנו וניכר שאכפת לה גם בזמנה הפנוי.

אני מאמינה שלכל מחלה פיזית יש גם השפעה נפשית, בטח ובטח כשהמחלה שלך היא שקופה.
ממליצה על ניצן כמטפלת בכללי ובפרט לחולות באנדומטריוזיס"

-רוני, פרדס-חנה כרכור 


\

"לפני שנה נעצרו לי החיים. הגעתי מקופלת מכאבים למיון ומשם לאשפוז שנמשך סך הכל יומיים ממנו שוחררתי לביתי להמשיך כרגיל. הכאבים לא חלפו, לא קבלתי פתרונות למצב ובטח שלא הסבר למקורם. ככה סתם כאילו כלום הגיעה עובדת כח עזר של בית החולים והודיעה לי שאני משתחררת ובנתיים עד שיגיע מכתב השחרור עלי לפנות את המיטה ולחכות באזור ההמתנה. בכוחות אחרונים וחצי סטלה ממשככי הכאבים שקבלתי גררתי את עצמי החוצה ועשיתי כדבריה להמתין למכתב השחרור שישלח אותי חזרה הביתה יחד עם הכאב שהביא אותי מלכתחילה. 

החוויה הזאת מלאה בעוד חוויות מופלאות היתה יירית הפתיחה שמייצגת מעולה את המשך התלאות שחיכו לי בהמשך הדרך.  
השנה יצאתי בעל כורחי למסע של חיי. התעצמות הכאב אילצה אותי להגיע לכל איש מקצוע שטען שהוא יכול לעזור לי. עברתי בין רופאים, מטפלים למינהם, קבוצות וקריאת מחקרים. נחשפתי לתיאורויות אנספור לפעמים דומות, לפעמים סותרות ובהרבה מקרים לא מציאותיות ליישום עבורי. פגשתי אנשי מקצוע מכל הסוגים. כאלה שהביאו אותי לדמעות ולא נתנו פתרונות וכאלה שהמפגש איתם אפשר לי להמשיך ולצעוד. 

ניצן ברנשטיין המופלאה נמנת עם הקבוצה השנייה. את ניצן הכרתי בשיא היאוש שהביאה עלי המחלה וגיליתי שכל שיחה איתה שוות ערך ליום שלם של קריאה וחיפושים אחר מידע פלוס נחמה מתוקה. 
ניצן היא השילוב מנצח של אשת מקצוע טיפולית ואחות למחלה. היא לקחה את הדרך הייחודית שעברה בעצמה כחולה וריכזה מתוכה שפע של מידע, עצות זהב, כלים התמודדותיים ובכלל גישה שלמה שמאפיינת אותה ומאפשרת לה להפיק את המקסימום ממצבים נתונים. אם זה עבור עצמה כחולה או עבור נשים שמוצאות אצלה עזרה. 
ניצן היא עובדת סוציאלית מעולה וגם אנצקלופדיית אנדו מהלכת שחולה בעצמה והשילוש הזה מאפשר לה להיות חלוצה בתחומה.  

ניצן עזרה לי למפות את המצב, להבין איפה אני עומדת ומה האפשרויות שיש לי. בתוך מצב כפוי היא עזרה לי להחזיר את שאריות השליטה ואת ההבנה החשובה כל כך שיש לי אפשרות בחירה. 

אם את מרגישה מבולבלת ואבודה בתוך המצב החדש ישן שעד ממש לא מזמן לא ידעת אפילו איך לקרוא לו ואולי את עדיין לא מצליחה לבטא נכון את המילה. או אם כבר וותיק ומכירה כמעט את כל המומחים וקבלת כבר חוות דעת שנייה ושלישית אבל הכאבים והבלאגן לא מאפשרים לך להחליט, אני ממליצה בחום להתקשר לניצן ולקבוע פגישה היא כבר תתן לך את המידע הרלוונטי והכלים לעשות בחירה מפוכחת שתחזיר לך במידה חשובה את תחושת השליטה הכל כך חשובה."
-דפנה, תל אביב

 
"היי, אני רוני בת 22, סובלת מאנדומטריוזיס, פיברו ודלקת חוליות מקשחת. התחלתי את הליך הליווי עם ניצן אחרי שהרגשתי שקשה לי ואפילו בלתי אפשרי מבחינתי להשתלט על כל הבירוקרטיות, התזונה, התרופות והטיפולים ופשוט זנחתי את כל אלו בצד.
ניצן עזרה לי מאוד, לעשות סדר בראש, להשיג את כל המטרות שרציתי, לעמוד בתקציב וכמובן בדבר שלי קשה מכל - התזונה, למצוא דברים טעימים ומותאמים (כן כן, מסתבר שזה אפשרי).
ממליצה מכל הלב על הליווי של ניצן, לכאלו שבתחילת הדרך ולא יודעות מאיפה להתחיל וגם לכאלו שעברו כברת דרך וכבר עייפות ומותשות וכמובן למשפחות שההתמודדות שלהם לא יותר קלה"

-רוני, טבעון

 

"כששמעתי לראשונה על המושג אנדומטריוזיס, לקח לי זמן בכלל להגות את השם על הלשון שלא לדבר על להבין מה זה בכלל. כשהגעתי למרפאה המתמחת בתל-השומר ואמרו לי שיש לי חשד שאני סובלת מהמחלה, לא ידעתי מה לחשוב. הייתי בבלבול אטומי, לחץ, פחד...ותוך כדי גם סבלתי מכל התופעות "הנחמדות". התחלתי לברר באינטרנט מה זה לעזאזל הדבר הזה??!
ואז הגעתי לקבוצה בפייסבוק ושם העלתי פוסט מתוך הכאבים והתסכול וישר ניצן הגיבה לי והציעה עזרה...והשאר היסטוריה...ניצן מהרגע הראשון לא עזבה אותי...הסבירה לי, חיבקה במילותיה החמות ושפכה המון אור על הדברים. התחלתי להבין ולעכל הכל. הגעתי אליה לירושלים והפגישה הזו ממש הרימה אותי...היא הסבירה, הרגיעה והכי חשוב הייתה שם בזמן שאף אחד לא יכול היה להיות, כי בסביבתי הקרובה אין מודעות לתופעה בכלל. 
לאחר מכן התחלתי לעקוב אחר פועלה בתחום וכמה היא מתאמצת להגיע לכמה שיותר אנשים, נותנת מעצמה, משקיעה ותוך כדי היא סובלת בעצמה, אבל לא מפסיקה לרגע. 
אני מעריצה אותה על כל-כך הרבה ובפרט על כל העזרה והנתינה ושבזכותה אני יודעת היום איפה אני נמצאת ומה אפשר לעשות ועשיתי ואני מרגישה יותר טוב היום. 
אני מודה מקרב ליבי ורחמי לניצן המדהימה! תמשיכי לפזר את הטוב שבך ולהציל אלפי נשים ולהגביר מודעות! שאפו לניצן האלופה! באהבה!"

-מורן, תל אביב

bottom of page