27/11/2018

בשבוע האחרון התקיים בוינה כנס מקיף של 3 ימים ביוזמת הליגה האירופאית לאנדומטריוזיס, שהגעתנו אליו התאפשרה בזכות מימון נדיב של חברת ג'יניקה הפועלת לפיתוח מוצרים ותרופות מבוססי קנאביס לחולות אנדו'. הכנס היה מרתק, מחכים ומעורר מחשבה, ובקרוב יתפרסמו סיכומים מהמושבים השונים כאן באתר

מחזירות את הידע אלינו, מחזירות את הכוח אלינו!

4/10/2018

הלייב צ'אט נערך ב7.10 בדף הפייסבוק אנדומטריוזיס ישראל בהשתתפות ד"ר יובל קאופמן והמדקר אבי קליין. 
לקישור לוידאו המלא-כאן 

5/6/2018

בכתבה מראיינת מאיה גלר את סיוון, בת 18 שמתמודדת עם אנדומטריוזיס ומתארת את השנים הקשות מהוסת הראשונה ועד האבחון, ואת ההשפעה הקשה של המחלה על החיים התקינים של נערה מתבגרת. 
הכתבה מלווה בסרטון מודעות קצר, מעולה ומותאם לנערות בגיל ההתבגרות. 
לקריאה-כאן

 

1/6/2018

בזכות ארגון ה-ENDO MARCH העולמי, הובא לידיעתנו שד"ר קאמרן נזהט (DR. CAMRAN NZEHATׁׂ), אחד ממומחי האנדו' הגדולים ביותר בעולם, חלוץ הניתוחים הלפרוסקופיים וכן מייסד תנועת הצעדה העולמית-נמצא בישראל לרגל כנס פוריות בינלאומי וישמח לפגוש אותנו!

בהתראה של שעה אחת איריס פינק, אחת ממובילות הקהילה, נרתמה למשימה. היא זכתה לפגוש את ד"ר נזהט ואחיו, ד"ר סינה נזהט (DR. CENA NEZHAT)-שניהם מומחי אנדו' בעלי שם עולמי, ואת קרלה קרסי (CARLA CRESSY)- אקטיביסטית וחולת אנדו שהקימה את הארגון Women with Endometriosis הפועל לקידום ה...

27/5/2018

קהילת האנדו' מברכת את ביה"ח קפלן ואת ד"ר זיו צפריר (המומלץ בחום ע"י חולות) על פתיחת מרפאת האנדומטריוזיס החדשה! תוספת מבורכת ומשמעותית להיצע המרפאות הדל שיש כיום, ובעיקר באיזור השפלה והדרום. לעוד מידע-כאן.

27/4/2018

 לכתבה מצוינת זו (שנכתבה ע"י עידו אפרתי)  התראיינו ד"ר יובל קאופמן מביה"ח כרמל, ד"ר ג'רום בואזיז מביה"ח שיבא,  פרופ' מרק גלזרמן-יו"ר האגודה לרפואה מודעת מין ומגדר,
ואחיות האנדו'-עדי מזור, הילה קורן שוורץ וניצן ברנשטיין

לכתבה-לחצו כאן  

27/4/2018

כתבה נהדרת ב"וואי-נט" יחסים, אליה התראיינו ד"ר מיכל עמיר וניצן ברנשטיין, לגבי אנדו', צעדת המודעות, ההשפעה על מערכות יחסים ועוד. לכתבה, לחצו כאן 

8/4/2018

בתהליך הליווי וההכוונה, אשלב את הידע שלי לגבי אנדומטריוזיס ועולם הבריאות הנשית יחד עם הכשרתי הטיפולית כעובדת סוציאלית קלינית, על מנת ליצור תהליך ליווי שיכלול בניית תכנית הוליסטית ומותאמת אישית להתמודדות עם אנדומטריוזיס, ותמיכה רגשית וטיפולית בהתאם לרצונותיך. 
במסגרת התהליך נבנה תוכנית מותאמת אישית שתכלול מרכיבים כהמלצות לרופאים ומטפלים, מיצוי זכויות, מידע על קנאביס רפואי, כלים להתמודדות עם כאב, המלצות לשינוי אורח חיים, חיבור לחולות ושירותים בקהילה והפניה לטיפולים המתאימים ביותר למצבך. 

כמו כן...

15/3/2018

הכתבה אשר כוללת ראיונות שלוש חולות במחלות שקופות (אנדומטריוזיס, פיברומיאלגיה ואהלרס-דנלוס) נכתבה וצולמה בידי מאיה גלר, ביוזמתה של "קרן בריאה" מיסודה של שרה טנקמן. 

לקריאת הכתבה במלואה-כאן 

6/3/2018

לראשונה, תתקיים לרגל חודש המודעות "צעדת האנדומטריוזיס"-תנועה עולמית המקיפה מעל 50 מדינות ונמשכת זו השנבה החמישית ברציפות, בה יוצאות צעדות ב24.3-יום המודעות לאנדומטריוזיס-ברחבי העולם על מנת להעלות מודעות ולדרוש זכויות.

הצעדה בארץ תתקיים ב23.3 (יום שישי)-ותצא מרח' הרצל בתלאביב, דרך שד' רוטשילד ועד סיום והפתעות בכיכר הבימה.

בואו בהמוניכםן, שתפו את האיבנט והביאו את הקטנטנים! 

22/1/2018

קול קורא להשתתפות בפסטיבל שכמוהו עוד לא היה כאן...
אם אתה מטפל בנשים עם אנדומטריוזיס, 
אם את אשת מקצוע בעלת כלים וכישורים לריפוי טבעי או עצמי,
ואתם רוצים לקחת חלק במהפכת הבריאות הבאה (ולקבל חשיפה רחבה בקרב נשים עם אנדומטריוזיס...)

הכנסו לקישור להצטרפות

הפסטיבל מנוהל בידי חני אייזנשטט כרמי-פרטים נוספים בלחיצה על התמונה

21/1/2018

הסרטון, שזכה ליותר מ120,00 צפיות, מציג את סיפורן של שלוש חולות במחלות שקופות: אנדומטריוזיס, אהרלס-דנלוס ופיברומיאלגיה.

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us


האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, והשימוש בהמלצות הכתובות בו על אחריות הגולשות

© כל הזכויות שמורות למייסדת האתר 

 Logo credit- Emma Plunkett Art