ניצן ברנשטיין, עובדת סוציאלית, אקטיביסטית ויזמת חברתית, ירושלמית. 
אובחנתי באנדו לפני מס' שנים ובאיחור של 14 שנה מתחילת התסמינים, ומאז אנחנו מנסים ללמוד לחיות יחד.
המסע שלי מלא בעליות וירידות, הצלחות וכשלונות, ניתוחים בארץ ובחו"ל, יין אדום וקנאביס רפואי. ובעיקר-למידה עצומה על עצמי.  ניסיתי כמעט הכל, גם במסגרת הטיפול הקונבנציונלי וגם הטבעי. הכיסים והאנרגיות שלי הלכו והתרוקנו, אבל הידע שלי בתחומים שונים הלך וגדל.
בשלב כלשהו נהייתי באופן מקרי ומופלא למנהלת הקבוצה הגדולה ביותר לחולות אנדו בפייסבוק וליזמת חברתית, מרצה ומטפלת בתחום האנדו והבריאות הנשית-כך הקמתי את אתר זה, את פרוייקט "שגרירות אנדומטריוזיס" בחסות קרן בריאה (יחד עם מיכל עמית ואיריס פינק), את "צעדת האנדו הראשונה בישראל" (יחד עם עדי מזור והדר עדוי), את הצעדה השניה והמסיבה הצהובה הראשונה (עם רוני טבת, הדר עדוי, ענבר כרמי ואיה ורטהיימר) ואת דף הפייסבוק "אנדומטריוזיס ישראל". 
ניתן לקרוא עוד על הסיפור שלי עם האנדו
כאן (Ynet), כאן ("לאישה" בשיתוף עם קרן בריאה) וכאן-בסרטון של כאן! 
כיום אני משמשת כמנכ"לית שותפה (יחד עם איה ורטהיימר) של "קהילת אנדו ישראל"-עמותה לקידום הזכויות של חולות האנדומטריוזיס בארץ. אתר זה אינו משוייך לפעילות העמותה או קשור אליה בשום צורה, והינו פרוייקט עצמאי שלי.


האתר נועד לספק מרחב בו כל המידע מרוכז, עדכני ומבוסס על חוויות אמיתיות של חולות מרחבי העולם, יחד עם ידע מקצועי רלוונטי שנאסף ממגוון מקורות. 

לכל שאלה, תהייה או רצון בהכוונה נוספת-מוזמנות לכתוב לי,  להצטרף לקהילה המדהימה שאני מנהלת-אחיות אנדומטריוזיס בישראל, לעקוב אחר הדף הציבורי בפייסבוק או באינסטגרם או להצטרף ולהזמין אחרים לקבוצה המעורבת המיועדת גם לבני משפחה, מטפלים ועוד.


כיום אני בהפסקה מעיסוקי האנדו על מנת להתמקד בבריאותי. לכל פניה או שאלה מוזמנות לפנות לאתר של העמותה שלנו - "אנדומטריוזיס ישראל". 

מי אני


האתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, והשימוש בהמלצות הכתובות בו על אחריות הגולשות

© כל הזכויות שמורות למייסדת האתר 

 Logo credit- Emma Plunkett Art